Clean File Manager

1.14

4.5

2

Android cihazınızdaki dosyaları yönetin, organize edin ve göz atın

120.5k

Bu uygulamayı oyla

Clean File Manager, cihazlarında çok sayıda dosya ve uygulama depolayan ve karışan klasörler arasında kaybolmadan göz atması gereken kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir araçtır. Uygulama, tüm dosyalarınızı uygulamalar, fotoğraflar, indirmeler, filmler, müzik ve ekran görüntüleri şeklinde düzenler; böylece Clean File Manager'ı açtığınızda, aradığınızı bulmak için uygun kategoriye dokunabilirsiniz.

Bu uygulama kendi resim görüntüleyicisini ve müzik çalarını içerir, böylece multimedya dosyalarınızın keyfini çıkarmak için uygulamadan ayrılmanıza gerek kalmaz. Ayrıca tüm dosya gruplarını kişilerinize de gönderebilirsiniz.

Dosyaları hızlı bir şekilde bulmanın yanı sıra, bunları ZIP biçiminde sıkıştırabilir veya aşağıdaki formatlardan birindeyse onları açabilirsiniz: RAR, TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2 ve TBZ. Clean File Manager, dosya adlarını doğrudan arayüzünden değiştirmenize, ayrıca dosyaları kopyalamanıza veya başka bir konuma taşımanıza izin verir.

Bir başka harika özelliği de fotoğrafları ve APK dosyalarını ön izleme modunda görüntülemenizi sağlamasıdır, böylece ne içerdiklerini görmek için onları açmanıza gerek kalmaz.
Uptodown X